Се издрогирал и завршил во болница PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
петок, 10 јули 2020
svrohrid2q.jpgСВР Охрид поднесе кривична пријава против охриѓанец (29), поради постоење основи на сомнение дека го сторил кривичното дело ,,овозможување на употреба наркотични дроги”. Тој,  ноќта на 14.12.2019 година, набавил одредена количина опојна дрога кокаин, која подоцна, пред ноќен угостителски објект во Охрид, му ја понудил на друго лице и му овозможил нејзино користење. Пријавениот, поради предозираност со кокаин, на 15.12.2019 година , во неконтактибилна состојба бил донесен во Општата болница во Охрид.
Последни измени ( петок, 10 јули 2020 )
 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive