Преку карпи кај Горица кола падна в Езеро PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
сабота, 27 јуни 2020
karpest1w.jpgПопладнево кај карпестиот дел на месноста Горица падна кола во Охридското езеро.

Засега нема официјални информации како возилото паднало во езерските води со оглед на тоа дека овој дел од брегот е речиси непристапен.

Неофицијално, возилото било празно и очевидци велат дека нема повредени. Паднатото возило беше вадено со брод.

Последни измени ( сабота, 27 јуни 2020 )
 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive