Известување за добитниците на проекти и програми... PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
четврток, 18 јуни 2020
Се известуваат добитниците на проекти по однос на јавен повик за финансирање на проекти и програми од јавен интерес на општина Охрид за 2020 година, дека потпишувањето на договорите ќе се врши на ден 19.06.2020 (петок) и 22.06.2020 година (понеделник) во просториите на Архивата на општина Охрид во периодот од 09 до 15 часот (одговорно лице: Петар Бакалов).  Овластените потписници на правните лица со себе треба да носат и печат на правното лице, а физичките лица мора лично да го потпишат договорот.

На веб страната на општина Охрид е објавен и формуларот кој е задолжителен при поднесување на наративниот и финансиски извештај доставен до општина Охрид по реализацијата на проектите.

НАРАТИВЕН И ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАЈ ПО „ЈАВЕН ПОВИК ЗА ФИНАНСИРАЊЕ НА ПРОГРАМИ И ПРОЕКТИ ОД ЈАВЕН ИНТЕРЕС НА ОПШТИНА ОХРИД ЗА 2020“
 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive