Не е априлска шега-Охрид е покриен со снег PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
среда, 01 април 2020
aprilski1w.jpgНе е првоаприлска шега-вечерва Охрид е покриен со снег.Снежната наметка изнесува неколку сантиметри,иако се чини дека и брзо се топи.

 

Снег има и по улиците,но сообраќајот на еден час пред почетокот на забрана за секакво движење,се одвива нормално.Нема многу возила,ама има охриѓани кои во заден момент завршуваат некои работи.

aprilski2w.jpgaprilski3w.jpg

Последни измени ( среда, 01 април 2020 )
 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive