Д-р Горан Балески е новиот директор на Охридската... PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 1
ЛошОдличен 
понеделник, 30 март 2020
goran1v.jpgД-р Горан Балески,познат уролог и хирург е новиот директор на Општата болница во Охрид.Ова на прес конференција го соопшти министерот за здравство  Венко Филипче.

 

Балески потекнува од семејство на доктори.Неговите родители Круме и Благунче Балески оставија неизбришлива трага во охридскоито здравство.И двајцата беа интернисти.Многумина повозрасни охриѓани ги паметат како врвни дијагностичари и хуманисти.

Последни измени ( понеделник, 30 март 2020 )
 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive