ОМД ја повикува дијаспората да се регистрира за ... PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
петок, 28 февруари 2020
dijaspora1q.jpgВо видео порака, претседателот на Обединета Македонска Дијаспора, Методија А. Колоски, ја повикува дијаспората масовно да се регистрира за гласање до крајниот рок на 11ти март, за предвремените избори во дијаспората на 11ти Април. Вашиот глас е вашата иднина!

Регистрирајте се, за да гласате! Тоа е ваше право!

Поднесете пријава на https://dijaspora.sec.mk/ од денес до 11 март.
Последни измени ( петок, 28 февруари 2020 )
 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive