Стружанец пријавил полов напад врз малолетниот син PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
недела, 23 февруари 2020
svrohrid2q.jpgВо Струга се случил полов напад врз малолетник,а од  куче било каснато малолетно девојче

На 21.02.2020 година околу 20 часот, Ф.И.(60) од Струга, во полициската станица пријавил полов напад врз неговиот малолетен син извршен од страна на друг малолетник. ОВР Охрид презема мерки за целосно расветлување на настанот.

На 21.02.2020 година, Д.Г.(38) од Струга, во полициската станица пријави дека на 20.02.2020 година, во Паркот на поезијата, нејзината малолетна ќерка била нападната од куче скитник. Притоа, таа се здобила со повреди во пределот на десната нога.

 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive