Ќе бидат ли санкционирани лицата од Дебар за напад ... PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
понеделник, 13 јануари 2020
tepacka1w.jpgПоради постоење основи на сомнение за сторено казнено дело „насилство“, СВР Охрид, до надлежното Јавно обвинителство поднесе известување против И.К.(18) од Дебар како и против шест други малолетни лица од Дебар. Тие, кривичното дело го извршиле на 17.12.2019 на улица „Питу Гули“ во Охрид, со физички напад врз П.А.(18) од Охрид.
 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive