Сообраќајка кај Струга,има повредени PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
недела, 12 јануари 2020
soobrakajka1ww.jpgНа 11.01.2020 во 13.00 часот, на кружна крстосница во близина на хотел во Струга, случена е сообраќајна незгода помеѓу патнички автомобил „Ауди“ со прилепски регистарски ознаки управуван од Р.С.(41) од струшкото село Ливада и товарно возило „Форд Транзит“ со скопски регистарски ознаки, управувано од Б.К.(53) од селото Корошишта. Во незгодата, со повреди се здобил возачот на товарното возило . Увид на местото на незгодата извршија полициски екипи.
 
Фото:Архива
 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive