Хуманитарен концерт во"Арена" за Тачо PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 1
ЛошОдличен 
петок, 13 декември 2019
zataco1w.jpgНа 28 декември во Охрид во дискотека "Арена" ќе  се организира голем хуманитарен meetup (собирање) со сите ТикТокери и Јутубери од цела Македонија во чест на младиот спортист Трајан Целески-Тачо,

Трајан Целески-Тачо  треба да се оперира од тумор на мозокот,а постери за овој настан  ќе бидат излепени низ целиот град.

zataco2w_.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Влезницата чини  50  денари,а собраните сретсва ќе бидат донирани за неговото лекување.Ќе има голема забава, сликање, пеење, играње и атрактивни изненадувања за најмладите

Последни измени ( петок, 13 декември 2019 )
 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive