Одржана трибината ,,Превенција од семејно насилство’ PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
сабота, 30 ноември 2019

nasil2q.jpgПо повот 16 денови активизам борба против семејно насилство и насилство врз жени и деца, Женски Центар "Бисера" одржа дебата  на тема ,,Превенција од семејно насилство’’.

На дебатата учествуваа претставници од Сектор за превенција при СВР Охрид, г-дин Стефан Димоски портпарол на Свр Охрид, педагог и психолог од основни училишта во Охрид.

 Дебатата се одржи на 29.11.2019 год.  во малата сала во општина Охрид .

nasil1q.jpg

Последни измени ( сабота, 30 ноември 2019 )
 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive