Пејачот Ѓорѓе Балашевиќ имал срцев удар PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
петок, 15 ноември 2019
gorgebal1q.jpgПопуларниот пејач Ѓорѓе Балашевиќ се наоѓа во болница откако имал срцев удар, објавија српските медиуми. Оваа вест уследи откако неговата ќерка на Фејсбук напиша дека Балашевиќ го откажал вечерашниот концерт во Крагуевац поради здравствени проблеми, додавајќи дека ќе биде добро. Весникот „Блиц“ објави дека 66-годишниот Балашевиќ бил примен на Институтот за кардиоваскуларни болести во Сремска Каменица, каде што му биле вградени стентови. Тој сега се чувствувал добро и ќе биде пуштен на домашно лекување.
 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive