Ѕвездите на "Пријатели" преговараат за нова... PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
четврток, 14 ноември 2019
serija1ee.jpgЕкипата на „Пријатели“ преговара за снимање на нова заедничка серија, која би ги обединила сите шест главни актери, објавија американските медиуми.

Според „Вараети“ и „Холивуд рипортер“, серијата би се прикажувала на новата стриминг платформа „Ејч-Би-О Макс“, но таа, сепак, не би била директно продолжение на еден од најпопуларните ситкоми на сите времиња, што се снимаше од 1994 до 2004 година.

„Ејч-Би-О Макс“, што ќе биде лансиран во април 2020, за 425 милиони долари ги откупи правата за емитување на сите десет сезони на „Пријатели“. Серијата ќе се пресели од „Нетфликс“, каде што лани беше втора најгледана серија.

Џенифер Анистон, една од ѕвездите на серијата, неодамна навести дека „заедно работат на нешто“. Откако заврши снимањето на „Пријатели“, шесте актери никогаш повторно не беа заедно во еден проект.

 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive