"Пипл" за најсекси маж во 2019 го прогласи... PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
среда, 13 ноември 2019
pipl1dd.jpgМагазинот „Пипл“ го прогласи американскиот пејач Џон Леџенд за најсекси маж за 2019.

Пејачот, текстописец и продуцент, кој има добиено десет Греми награди, како и Оскар, Еми и Тони, изјави дека почеста доаѓа заедно со притисок, бидејќи го наследува Идрис Елба, кој лани беше носител на ова признание.

„Ова не е фер. Многу сум збунет, но штом ‘Пипл‘ смета дека сум секси, прифаќам“, се пошегува Леџенд.

Тој има две деца со манекенката и ТВ-водителка Криси Тиген.

Изминативе години, за најсекси маж беа прогласени ѕвезди како Двејн Џонсон, Крис Хемсворт, Адам Левин, Ченинг Тејтум и Дејвид Бекам.

 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive