Женска пресметка на "Македонски просветители" PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
вторник, 12 ноември 2019
tepackaz1q.jpgНемирно деноноќие во Охрид. На 12.11.2019 година во 00.10 часот, во угостителски објект на улица „Маршал Тито“ во Струга бил нарушен јавниот ред и мир со физички напад од неколку лица врз Х.К.45) и Т.Т.(37), двајцата од Република Албанија. Полициската станица од Струга  презема мерки за расчистување на настанот.

На 11.11.2019 година околу 15 часот, во СВР Охрид, пријавено е дека на булеварот „Македонски просветители“  бил нарушен јавниот ред и мир со физички напад од И.Т. врз М.С.(33), двете од Охрид. Се преземаат мерки за расчистување на настанот.
 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive