Важно соопштение од СВР-Охрид PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
среда, 09 октомври 2019

svrohrid2q.jpgУтре во временскиот период од 08.00 cas do 14.00 часот полициски службеници од СВР-Охрид на стрелишетот Бејбунар ќе изведат боево стрелање.Апелираме до граѓаните да ги почитуваа  безбедносните ознаки поставени околу стрелиштето и да се придржуваат до насоките од полициските службеници,соопштија од СВР-Охрид.


 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive