Скопјанка игнорирала полицска наредба PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
недела, 06 октомври 2019
svrohrid2q.jpgСВР Охрид поднесе прекршочна пријава против А.Д.(45) од Скопје, поради сторен прекршок - нарушување на јавниот ред и мир и постапување спротивно на наредба на полициски службеник,. Таа, на 04.10.2019 година во 15.25 часот на улицата .„Климентов универзитет“ во Охрид, одбивала да се придржува до насоките на полицискиот службеник по што, е повикана на разговор во полициска станица.
 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive