Стружанец се обидел да обљуби малолетничка PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
среда, 18 септември 2019
siluvanje1w.jpgПоради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „силување во обид“, Надворешната канцеларија за криминалистички работи Струга поднесе кривична пријава против А.А.(24) од струшкото село Подгорци. Тој, на 23.08..2019, во неговиот дом се обидел да изврши обљуба брз малолетна девојка.
 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive