Дел од "Просветители" "обоен" во бело PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
среда, 11 септември 2019
belob1q.jpgУтринава на "Македонски  просветители" некој истурил брашно со што оваа фреквентна улица ја "обил" во бело.

 

Очевидци кажуваат дека станува збор за истурено брашно пред една од многуте продавници за леб и бело печиво.

Граѓаните кои беа сведоци на ова  велат дека треба да се почитуваат стандардите при дотур на стока,да се мисли на околината,да се има градска култура.

poslano1q.jpg

Последни измени ( среда, 11 септември 2019 )
 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive