"Бисера" објави конкурс на тема:"Татко" PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
петок, 23 август 2019
Женскиот центар "Бисера" по повод Меѓународниот ден на таткото 15-ти  Септември објавува конкурс на тема: "Татко".
Конкурсот трае до 10-ти  Септември.
Информации на тел. 075/320-737
Последни измени ( петок, 13 септември 2019 )
 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

ЛИТИЈА ВО ЧЕСТ НА СВ. ВЕЛИКОМАЧЕНИК ГЕОРГИЈ - СТРУГА 2018

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive