Шест баби и дедовци уапсени во САД заради секс во парк PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
петок, 23 август 2019

seksipark1q.jpgШест луѓе на возраст од 62 до 85 години биле уапсени во Конектикат, откако полицијата ги фатила како имаат секс во парк.

Полицијата соопшти дека групата, петмина мажи и 85-годишна жена, била уапсена поради вмешаност во вулгарно однесување и сексуална активност во заштитена област во Ферфилд.

Како што објави агенцијата АП, оваа област се рекламирала на интернет како место каде што луѓето доаѓаат да се среќаваат и имаат секс. Поради тоа, полицијата почнала да ја надгледува областа за да спречува сексуални активности во јавност.

Така била фатена и групата на возрасни луѓе, кои се соочуваат со низа обвиненија, како недолично однесување и нарушување на јавен ред.

 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive