Тешка сообраќајка кај Ботун,едно лице загина PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
четврток, 11 јули 2019
svrohrid2q.jpgЕдно лице загина,а има и други повредени  во сообраќајната несреќа што се случи предмалку помеѓу селата Ботун и Климештани, Дебрца. Во несреќата учествувале две возила кои директно  се судриле“, изјави  портапаролот на СВР Охрид, Стефан Димовски. Јавен обвинител врши увид на местото на настанот.
 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive