Стружанец пријавил дека му била грабната ќерката PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
среда, 10 јули 2019
svrstruga2q.jpgНа 09.07.2019 во 11,50 часот во ПС ОН-Струга, 60-годишен маж од село во Струга пријавил дека најверојатно од страна на Ф.А. била насилно одведена неговата малолетна ќерка. Од преземените мерки добиени се сознанија дека девојката била во љубовна врска со Ф.А. и неколку пати претходно одела кај него по неколку денови и се враќала. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive