Масовна тепачка на "Туристичка" PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
вторник, 09 јули 2019

nasilie2ww.jpgНа 07.07.2019 година околу 17,00 часот, на булевар „Туристичка“ во Охрид, нарушен е јавниот ред и мир со физичка пресметка  помеѓу Д.Ц.(50) од една и Љ.Н.(44) и Б.Н.(41) од друга страна, сите од Охрид.

По целосно документирање на настанот, СВР Охрид, во согласност со одредбите од Законот за прекршоци против јавниот ред и мир, ќе поднесе пријава.

 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive