Фејсбук има проблеми со Инстаграм,Месинџер и Вотсап PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
среда, 03 јули 2019
fejs1q.jpgФејсбук има проблеми со прикажување на фотографии, видеа и други податоци на своите апликации денеска и многу корисници не можат да гледаат фотографии на Фејсбук, да гледаат сторија на Инстаграм и да праќаат пораки на Вотсап. Фејсбук вели дека е свесен за проблемите и дека работи да ги врати работите во нормала што е можно побрзо. Проблемите почнаа околу 14 часот и изгледа дека се ситуацијата се подобрува, а проблемите не ги зафатија сите фотографии и видеа на Фејсбук и Инстаграм. Дел од корисниците, исто така, имаат проблеми со испраќањето пораки на Фејсбук месинџер.
 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive