Писториус кристел лек за силен секс PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
четврток, 28 февруари 2013
pistorius88.jpgОскар Писториус кој беше обвинет за убиство на неговата девојка користел растителен лек за силен секс.Лекот во куќата го нашла полицијата.

Меѓутоа портпаролот на Писториус тврди дека оваа состојка се користи за освежување на мускулите.Светската антидопинг агенција  потврдила дека  овој лек не се наоѓа на листата на забранети средства.

Писториус на 14 февруари во својата куќа ја уби Рива Стенкамп во која истрела четири куршуми.Обвинет е за убиство со предумисла,а по сослушувањето пуштен е да се брани од слобода.Тој тврди дека не пукал намерно,туку дека помислил оти станива збор за крадец.

.

 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive