Забава
Глумецот Кејси Афлек тужен поради сексуална уцена PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
Филмски Вести
сабота, 24 јули 2010

kejsi.jpgПродуцентот на документарецот за Хоакин Финикс го тужи  режисерот на тој филм,Кејси Афлек поради сексуално вознемирување.

Последни измени ( сабота, 24 јули 2010 )
Читај повеќе...
 
Витни Хјустон навлечена на дрога PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
Филмски Вести
среда, 21 јули 2010

vitni99.jpgВитни Хјустон одамна се разведе од Боби Браун кој ја навлече на дрога, но американската пејачка и понатаму ги користи наркотиците и тоа во количини кои ќе ја убијат. "Витни Хјустон е мртовец кој се движи. Со количината на дрога која сега ја купува нема уште долго да живее. Ќе умре за неколку месеци", рекол Марлон Дејвид, пријател на Хјустон. Дејвид откри и од каде знае за лошите навики на поранешната дива.

Читај повеќе...
 
Карла Саркози игра во филм на Вуди Ален PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
Филмски Вести
понеделник, 05 јули 2010
karla22.jpgРежисерот Вуди Ален денес во Париз почна да снима филм во кој една од главните улоги ќе ја игра Карла Бруни-Саркози сопругата на претседателот на Франција.
Читај повеќе...
 
<< Старт < Претходно 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следно > Крај >>

Резултати 21 - 25 од 95
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive