Забава
Солзавец за Аца Лукас во Сараево PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
Филмски Вести
недела, 16 декември 2012

lukas.jpgПред концертот на српскиот пејач Аца Лукас пред салата Зетра во Сараево бил фрлен солзавец.Солзавецот бил фрлен од некој екстремист кој не сакал да го види Лукас како настапува во Зетра. За волја на вистината десеттина дена пред концертот и некои музичари до  федерацијата беа против овој концерт,бидејќи со "тие песни ќе се загадел културниот простор на Сараево".

Читај повеќе...
 
"Уметникот" освои пет оскари PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
Филмски Вести
понеделник, 27 февруари 2012
oskar23.jpgФранцускиот црно-бел нем филм "Уметникот" освои пет оскари, меѓу кои и за најдобар филм, најдобра режија за  Мишел Хазанавичус и за најдобар актер за Жан Дужарден.
Читај повеќе...
 
Шерон позираше без градник PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 1
Филмски Вести
понеделник, 14 март 2011
seron77.jpgИако наполни педесет години Шерон Стоун не се предава,а мора да се признае дека  добро се држи.
Читај повеќе...
 
<< Старт < Претходно 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следно > Крај >>

Резултати 1 - 5 од 95
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive