Живот
Рики Мартин бисексуалец? PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
понеделник, 22 јуни 2009

riki.jpgЛатино пејачот Рики Мартин во интервју за порториканскиот магазин „TVAqui“ изјави дека неговото срце може да припаѓа на маж и на жена. Самохраниот татко на близнаци, кои ги доби со помош на сурогат мајка никогаш до сега ги немаше потврдено шпекулациите дека е бисексуалец.

Читај повеќе...
 
Махмуд Ахмадинеџад со нејасно потекло? PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
сабота, 20 јуни 2009

mahmud.jpgМахмуд Ахмадинеџад,претседателот на Иран,чии изборни резултати опозицијата ги негира ,што е и повод за најголемите немири досега од  времето на протестите против шахот Реза Пахлави.можеби има еврејско потекло.Ова го кажува Махди Хазали,синот на конзервативниот ајатолах  Хазали.

Последни измени ( сабота, 20 јуни 2009 )
Читај повеќе...
 
Шокантно:Фримен имал врска со внуката на сопругата PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
сабота, 20 јуни 2009
frimen.jpg

Шокантна вест го потресе Холивуд откако се дозна дека Морган Фримен (72) десетина години бил во врска со внуката на својата прва сопруга (27), што довело до распад на 25 годишниот брак со сопругата Мирна.

Последни измени ( сабота, 20 јуни 2009 )
Читај повеќе...
 
Се урна руски борбен авион су-24 PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
петок, 19 јуни 2009

su24.jpgРуски борбен авион од типот су-24,еден од ударните борбени летала во 70-те години се урнал денес при обидот да слета во областа Ростов,на југот на  Русија.Двајцата пилоти од овој двосед успеале да се спасат со катапултирање и со падобрани безбедно да слетаат на  земја.

Последни измени ( петок, 19 јуни 2009 )
Читај повеќе...
 
Пилотот починал,копилотот го куртулил авионот PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
петок, 19 јуни 2009
avion7.jpgПилот починал додека управувал патнички авион, вчера, објави британската телевизиска мрежа “Ај Ти Ен Њуз“.
Читај повеќе...
 
<< Старт < Претходно 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 Следно > Крај >>

Резултати 1783 - 1791 од 2013
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive