Концерти
Ејми направи скандал во Белград PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
недела, 19 јуни 2011
ejmi00.jpg
Британска пејачка Ејми Ванхаус синоќа ја започна својата европска турнеја со скандалозен настап во Белград.
Публиката на Калемегдан ја исвирка Ејми, која во текот на еден час и 11 минути практично не ни запеа.
Читај повеќе...
 
Спот за "Русинката" на Влатко PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 1
недела, 13 март 2011
vlatkoilieski.jpgСпотот за евровизиската "Русинка" се одвива во четири соби со врати, преку кои поп-пејачот Влатко Илиевски влегува и излегува од соба во соба.
Читај повеќе...
 
Брена по 15 години доаѓа во Скопје PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
сабота, 05 март 2011
brena00.jpgНајголемата балканска фолк ѕвезда Лепа Брена ќе одржи концерт во Скопје, во салата "Борис Трајковски", на 16 април.
Читај повеќе...
 
<< Старт < Претходно 1 2 3 4 Следно > Крај >>

Резултати 1 - 5 од 17
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive