Настапи
Четкар во "Сохо џез клуб" во Лондон PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
Настапи
понеделник, 08 август 2011
cetkar76.jpgНа 21 сеп­тем­ври, Вла­ди­мир Чет­кар ќе нас­та­пи во поз­на­ти­от лон­дон­ски "Со­хо џез-клуб", ка­де што нас­та­пу­ва­ле не­кои од нај­го­ле­ми­те свет­ски џез и со­ул-ѕвез­ди, ка­ко Но­ра Џонс, Ди­ја­на Крал, Еј­ми Вај­нха­ус и мно­гу дру­ги.
Читај повеќе...
 
Во продажба CD-то за песната "Крушево" на Тоше PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
Настапи
сабота, 09 јули 2011
tose33.jpgВо продажба е пуштено цедето со песната "Крушево", кое обожавателите на Тоше Проески ќе може да го купат во "Спомен куќата" на трагично починатата ѕвезда и во манастирот "Свето Преображение" по цена од 150 денари.
Читај повеќе...
 
Гоца Тржан во врска со познат водител PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
Настапи
среда, 22 јуни 2011

goca5.jpgГоца Тржан се разведува од својот сопруг Иван Маринковиќ поради трето лице.

Читај повеќе...
 
<< Старт < Претходно 1 2 3 4 5 Следно > Крај >>

Резултати 1 - 5 од 25
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive