Актуелно
Синот на Аркан отворил ресторан во Лас Вегас PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
недела, 14 април 2013
sin888.jpgВоин Мартиновиќ (29) неодамна отворил во Лас Вегас ресторан под име "Белград" со српски и американски специјалитети.Воин е од бракот на Аркан со Наталија Мартиновиќ (53).  
Последни измени ( понеделник, 15 април 2013 )
Читај повеќе...
 
Аџелина старее PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 1
сабота, 13 април 2013

ang55.jpgКонзервативниот некои би рекле "теткаст" изглед на Анџелина Џоли на дводневниот самит на лидерите Г8 во Лондон на кој одржала говор, ги шокирал репортерите.

Последни измени ( сабота, 13 април 2013 )
Читај повеќе...
 
САД ќе објават листа на непожелни Руси PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
петок, 12 април 2013

stejt000.jpgСАД  се очекува да  објави листа со руски државјани обвинети за кршење на човековите права кои ќе бидат под финансиски визни санкции.Листата имала окоу 250 имиња.Овој чекор ја разбеснал руската влада.

 

Читај повеќе...
 
Тинејџери нашле 62 илјади евра и ги вратиле PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
четврток, 11 април 2013

tinejdjeri.jpgДвајца норвешки тинејџери пронашле во воз торба со 62.000 евра кои ги заборавил еден седумдесет годишник и - му ги вратиле.

 

Читај повеќе...
 
Подвижно јајце на "Хјундаи" PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
среда, 10 април 2013

podvizno.jpgКомпанијата „Хјундаи"  претстави возило-скутер во облик на јајце "E4U" на саемот на автомобили во Сеул.

 

Читај повеќе...
 
<< Старт < Претходно 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Следно > Крај >>

Резултати 793 - 801 од 873
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive