Спорт - Актуелно
Злато за каратистот Павлов во Москва PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
понеделник, 07 октомври 2019
emilz1q.jpgКаратистот Емил Павлов го освои златниот медал во својата категорија – 60 кг на Светската премиер лига што се одржа во Москва. Павлов е кандидат за Олимписките игри во Токио и најдобриот македонски спортист за 2018.
Читај повеќе...
 
Алисон Феликс се врати на патеката по породувањето и... PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
среда, 02 октомври 2019
alikson1q.jpgАмериканската спринтерка Алисон Феликс го собори рекордот на Јусеин Болт откако го освои 12. златен медал на светските атлетски првенства.
Последни измени ( среда, 02 октомври 2019 )
Читај повеќе...
 
Во Доха речиси половина од учесниците во трката не ја.. PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
сабота, 28 септември 2019
Кенијката Рут Чепнгетич победи на маратонската трка на Светското првенство во атлетика во Доха, што дури 40% од учесничките не успеаја да ја завршат поради тешките услови.mnogu1e.jpg
Читај повеќе...
 
Меси по шести пат избран за најдобар фудбалер на свето PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
вторник, 24 септември 2019
mesi200l.jpgЛео Меси по шести пат е прогласен за најдобар светски фудбалер, иако Вирџил ван Дајк важеше за голем фаворит.
Читај повеќе...
 
Македонсите одбојкари по победата над Словенија... PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
вторник, 17 септември 2019
odbojka1q.jpgМакедонската одбојкарска репрезентација приреди големо изненадување откако го совлада домаќинот Словенија во петтото коло на Европското првенство.
Читај повеќе...
 
<< Старт < Претходно 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следно > Крај >>

Резултати 46 - 54 од 1151
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive