Спорт - Актуелно
Јонуз:Веќе мислиме на 2012 година PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
четврток, 08 октомври 2009
pres1.jpgНајдобрите фудбалери на Македонија со подготовките во Охрид за контролата со Катар на 11 октомври во Скопје (14 ч.), практично почнуваат нов циклус.
Читај повеќе...
 
Митрески:Минатото е зад нас,одиме на победа PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
четврток, 08 октомври 2009
mitreski1.jpg Пред пријателскиот натпревар со Катар македонските репрезентативци најавуваат дека достојно ќе ги бранат боите на националниот дрес.
Читај повеќе...
 
Албанец сака да го купи Милан за 700 милиони евра PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
четврток, 08 октомври 2009

taci.jpgНафтениот магнат.Албанецот  Резарт Тачи,им потврдил на италијанските медиуми  дека сака да го купи фудбалскиот клуб Милан од премиерот на Италија Силвио Берлускони и дека е подготвен за тоа да плати 700 милиони евра.колку е проценет овој клуб,седумпати  првак на Европа.

Последни измени ( четврток, 08 октомври 2009 )
Читај повеќе...
 
Убиен навивач во Сараево PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
недела, 04 октомври 2009
ubien.jpgКако што известуваат медиумите во Босна и Херцеговина, во пресрет на фудбалскиот меч меѓу Широки Брег и Сараево дошло до големи инциденти во кои, според во овој момент сеуште неофицијални информации, убиен е еден навивач на Сараево, а повеќе лица се повредени.
Читај повеќе...
 
Фетел ја освои наградата на Јапонија во Формула1 PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
недела, 04 октомври 2009
fetel.jpgВозачот на Ред Бул, Себастијан Фетел, триумфираше денеска на трката од Формула 1 за Големата награда на Јапонија.
Читај повеќе...
 
<< Старт < Претходно 121 122 123 124 Следно > Крај >>

Резултати 1090 - 1098 од 1114
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive