Спорт - Актуелно
Бившиот претседател на Реал Санс почина од ковид-19 PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
понеделник, 23 март 2020
sans1.jpgБившиот претседател на Реал Мадрид, Лоренсо Санс, почина вчера на 76 години откако се заразил со коронавирусот.
Читај повеќе...
 
УЕФА ја прекина Лигата на шампионите PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
петок, 13 март 2020
ligas1q.jpgУЕФА донесе одлука да се прекине натпреварувањето во Лигата на шампионите и Лига Европа поради кризата со коронавирусот.
Читај повеќе...
 
ФФМ побара од УЕФА да се одложи мечот Македонија-Косов PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
среда, 11 март 2020
mec1.jpgФудбалската федерација на Македонија и официјално побара одложување на натпреварот со Косово, откако со новите мерки на Владата против ширењето на коронавирусот тој треба да се игра пред празни трибини на 26 март на националната арена „Тодор Проески“.
Читај повеќе...
 
Токискиот маратон се трчеше по празни улици PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
недела, 01 март 2020
prazen1w.jpgМаратонот во Токио денеска се трчаше по празни улици и со само неколку стотици учесници поради ширењето на коронавирусот.
Читај повеќе...
 
Ванеса Брајант го тужи пилотот на хеликоптерот во... PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
среда, 26 февруари 2020
vanesa1w.jpgВдовицата на Коби Брајант покрена тужба против сопственикот и операторот на хеликоптерот во чие уривање на 26 јануари загинаа кошаркарската легенда, нивната 13-годишна ќерка и уште седум лица.
Последни измени ( среда, 26 февруари 2020 )
Читај повеќе...
 
<< Старт < Претходно 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следно > Крај >>

Резултати 1 - 9 од 1141
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive