Спорт
Ќеркичката на Луис Енрике починала од рак PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
петок, 30 август 2019
kerka1qq.jpgПоранешниот селектор на Шпанија и тренер на Барселона Луис Енрике ја објави тажната вест дека неговата деветгодишна ќерка починала од рак.
Последни измени ( петок, 30 август 2019 )
Читај повеќе...
 
Михајловиќ излезе од болница и се врати на... PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
понеделник, 26 август 2019
mihas1q.jpgТренерот на Болоња Синиша Михајловиќ имаше емотивно враќање на терен шест недели откако објави дека боледува од леукемија.
Читај повеќе...
 
Барселона се ослободи од Кутињо,го прати... PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
понеделник, 19 август 2019
kutinjo1q.jpgНајскапиот фудбалер во историјата на Барселона Филипе Кутињо ќе ја продолжи кариерата во Баерн како отстапен играч.
Читај повеќе...
 
Меморијален турнир во фудбал PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
недела, 18 август 2019
memorijal1qv.jpgПод покровителство на Општина Охрид и градоначалникот Константин Георгиески, во спортско рекреативниот центар „Климент Колески“ ќе се организира меморијален турнир во чест на прерано починатиот градоначалник на Охрид, проф. д-р  Јован Стојаноски.
Читај повеќе...
 
Меси суспендиран откако изјави дека... PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
недела, 04 август 2019
mesi391q.jpgЛео Меси доби тримесечна суспензија од меѓународниот фудбал за изјавите дека Копа Америка е корумпирана
Читај повеќе...
 
<< Старт < Претходно 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следно > Крај >>

Резултати 28 - 36 од 1121
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive