Спорт
Меси по шести пат избран за најдобар фудбалер на свето PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
вторник, 24 септември 2019
mesi200l.jpgЛео Меси по шести пат е прогласен за најдобар светски фудбалер, иако Вирџил ван Дајк важеше за голем фаворит.
Читај повеќе...
 
Македонсите одбојкари по победата над Словенија... PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
вторник, 17 септември 2019
odbojka1q.jpgМакедонската одбојкарска репрезентација приреди големо изненадување откако го совлада домаќинот Словенија во петтото коло на Европското првенство.
Читај повеќе...
 
Раул Гонзалес го прослави Денот на независноста во... PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
вторник, 10 септември 2019
raul1qw.jpgРаул Гонсалес, шпанскиот тренер кој ги одведе ракометарите на Вардар до првата титула во Лигата на шампионите, беше гостин на приемот што македонската амбасада во Париз го организираше по повод 8 Септември – Денот на независноста. Гонсалес присуствуваше на приемот заедно со своето семејство.
Последни измени ( вторник, 10 септември 2019 )
Читај повеќе...
 
Рафа го освои УС Опен PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
понеделник, 09 септември 2019
uso1q.jpgРафаел Надал се доближи на чекор до рекордот на Роже Федерер, откако по четврти пат го освои Отвореното првенство на САД, враќајќи се по голем пресврт на Данил Медведев.
Читај повеќе...
 
Франција на Албанија и' пушти хмна на Андора PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
недела, 08 септември 2019
andora1w.jpgСелекторот на Франција Дидје Дешамп јавно се извини откако пред почетокот на квалификациската средба со Албанија беше пуштена погрешна химна за противникот.
Читај повеќе...
 
<< Старт < Претходно 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следно > Крај >>

Резултати 19 - 27 од 1121
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive