Залези во Охрид
Прекрасни залези во охрид снимени на различни места во градот во 2007 / 2008 г.
Датум: 2008-12-04 19:25:47 - Added by: admin
Прегледано: 10074 - Гласови: 5 - Популарност: 4.8
 
Убавините на Св. Наум
Снимено од екипата на Фото рекс во 2008 г.
Датум: 2008-12-04 19:24:27 - Added by: admin
Прегледано: 6828 - Гласови: 5 - Популарност: 4.6
 
Мотиви од Охрид
снимено во 2006 / 2007 / 2008 год. од екипата на Фото Рекс
Датум: 2008-12-04 19:22:37 - Added by: admin
Прегледано: 7241 - Гласови: 7 - Популарност: 4.86
 
Охрид низ времето
Интернационална кратка документарна емисија
Датум: 2008-12-04 02:24:22 - Added by: admin
Прегледано: 9000 - Гласови: 5 - Популарност: 5
 
[ 1 ]
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

ЛИТИЈА ВО ЧЕСТ НА СВ. ВЕЛИКОМАЧЕНИК ГЕОРГИЈ - СТРУГА 2018

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive